Bilgi / Randevu Al

İSPANYOLCA KURSU

İSPANYOLCA KURSU

 Neden İspanyolca Öğrenmeliyiz?

Kariyeriniz için doğru tercihlerde bulunmak önemlidir, dil öğrenme ise hem iş hayatınızda hem de eğitiminizde size avantaj sağlayacak önemli bir tercihtir. 500 milyona yakın kişi tarafından konuşulan İspanyolca, İngilizce, Çince ve Hintçe dilinden sonra gelen  dünyada en çok konuşulan 4. dildir. İtalya başta olmak üzere Kolombiya, Küba, Arjantin, Meksika, Venezuella ve Dominik Cumhuriyeti’nin de içinde bulunduğu 21 ülkenin resmi dili olması sebebiyle İspanyolca dünyanın en önemli dillerden birisidir. Geleceğin dilleri arasında ilk sıralarda yer alan İspanyolcayı öğrenmek, kariyerinizde daha iyi fırsatlara yol açacağı gibi çeşitli kültürel faaliyetlerde bulunmanıza olanak sağlar.

 İspanyolca Kursumuzun Detayları

English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, sizlere sunduğumuz eğitimlerimizle etkin, hızlı ve kalıcı şekilde yabancı dil öğrenmenizi sağlıyoruz. Uzman kadromuz, pratik ve etkili öğrenme yöntemlerimiz sayesinde yabancı dil öğrenme konusunda tüm becerilerinizi geliştirip keyifli bir öğrenme deneyimini sizlerle buluşturuyoruz. Okuma, yazma, dinleme eğitimlerinin yanı sıra konuşma becerilerini geliştireceğiniz kulübümüz ile akıcı konuşabilme ve dili etkin bir şekilde kullanabilme olanağını sağlıyoruz.

 İspanyolca Eğitime kimler katılmalıdır?

İspanyolca konuşan ülkelerin sayısı düşünüldüğünde birbirinden farklı turistik yeri, sayısız yurtdışı eğitim imkanları, kariyer ve iş fırsatları için İspanyolca eğitimi almak size çok fayda sağlayacaktır. Sanattan müziğe, sinemadan gastronomiye, birbirinden renkli festivallerinden latin danslarına kadar İspanyol kültürü, tüm dünyayı etkisi altında bırakan çok yönlü bir kültürdür. Bu kültürü yakından tanımak, yeni şeyler öğrenmek istiyorsanız İspanyolca tam size göre! Eğer siz de İspanyolca öğrenme merakı ve isteği duyuyorsanız, uluslararası alanda kariyerinizi geliştirmek, kişisel gelişiminize katkı sağlamak ve eğitiminizde fark yaratmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuzla keyifli bir öğrenme süreci sizleri bekliyor!

 Amaçlarımız

  •  Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuz tarafından verilecek eğitimle etkin öğrenme süreçleri, uygulamalar ve aktivitelerle kalıcı bir yabancı dil öğrenimini sağlamayı amaçlıyoruz.
  •  English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, tüm öğrencilerimize etkili, kalıcı ve hızlı bir dil eğitimi vermek ilk hedeflerimizdir.
  •  Kurs eğitimleri süresince tercih ettiğiniz dilde edineceğiniz okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmenin yanı sıra öğrendiğiniz dili günlük yaşamda, iş ve eğitim hayatınızda etkin kullanmayı da öğrenebileceksiniz.

İspanyolca Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Formu Doldurun veya Size En Yakın Şubemizi Arayın!

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: