Bilgi / Randevu Al

ÇİNCE KURSU

ÇİNCE KURSU

Neden Çince Öğrenmeliyiz?

Dünya nüfusunun büyük bir bölümünün Çin’de yaşaması nedeniyle Çince dünyada en çok konuşulan dildir. Hızla büyüyen Çin ekonomisinin kaçınılmaz bir sonucu olarak Çince, ülkemizde ve dünyada öğrenme  popülaritesi ve talebi hızla artan dillerin önünde gelir. Hem ulusal hem de uluslararası alanda hizmet veren kuruluşlarda Çince konuşabilen çalışanlara çok fazla ihtiyaç duyulmakta, her geçen bu ihtiyaç daha da artmaktadır. Bu nedenle Çince bilmek gelecek kariyeriniz ve iş hayatınız için oldukça önemlidir. Çince öğrenmek kendinize ve geleceğinize yapacağınız uzun ve karlı bir yatırımdır.

Çince Kursumuzun Detayları

English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, sizlere sunduğumuz eğitimlerimizle etkin, hızlı ve kalıcı şekilde yabancı dil öğrenmenizi sağlıyoruz. Uzman kadromuz, pratik ve etkili öğrenme yöntemlerimiz sayesinde yabancı dil öğrenme konusunda tüm becerilerinizi geliştirip keyifli bir öğrenme deneyimini sizlerle buluşturuyoruz. Okuma, yazma, dinleme eğitimlerinin yanı sıra konuşma becerilerini geliştireceğiniz kulübümüz ile akıcı konuşabilme ve dili etkin bir şekilde kullanabilme olanağını sağlıyoruz.

Çince Eğitime kimler katılmalıdır? 

Dünyanın en hızlı büyüyen ekonomik gücü Çin, diğer dünya ülkeleriyle olduğu gibi Türkiye ile yüksek ticari faaliyetler ve ekonomik ilişkiler yürütmekte, her geçen gün Çince ulusal ve uluslararası alanda ön plana çıkmaktadır. Eğer siz de büyüyen Çin ekonomisinin getirdiği fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, Çin’i ve kültürünü seviyorsanız, Çince öğrenme merakınız ve isteğiniz varsa, kariyerinizi geliştirmek, kişisel gelişiminize katkı sağlamak ve eğitiminizde fark yaratmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuzla keyifli bir öğrenme süreci sizleri bekliyor!

 Amaçlarımız 

  • English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, tüm öğrencilerimize etkili, kalıcı ve hızlı bir dil eğitimi vermek ilk hedeflerimizdir. 
  • Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuz tarafından verilecek eğitimle etkin öğrenme süreçleri, uygulamalar ve aktivitelerle kalıcı bir yabancı dil öğrenimini sağlamayı amaçlıyoruz. 
  • Kurs eğitimleri süresince tercih ettiğiniz dilde edineceğiniz okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmenin yanı sıra öğrendiğiniz dili günlük yaşamda, iş ve eğitim hayatınızda etkin kullanmayı da öğrenebileceksiniz.

Çince Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Formu Doldurun veya Size En Yakın Şubemizi Arayın!

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: