Bilgi / Randevu Al

JAPONCA KURSU

JAPONCA KURSU

Neden Japonca Öğrenmeliyiz? 

Dünyanın en büyük ekonomik güçlerinden biri olan Japonya ile gelişen ekonomik ve ticari ilişkiler nedeniyle ülkemizde Japonca her geçen gün önem kazanmaktadır. Teknolojik liderliği ve ekonomik gücünün yanı sıra Mangaları, Animeleri, video oyunları, Sumo Güreşi, Samuray geleneği, kült filmleri, geleneksel giysileri, evrenselleşen kültürüyle Japonya, tüm dünyada etkilerinin hissedildiği bir ülkedir. Japonca eğitimi almak, uluslararası alanda iş imkanlarının yanı sıra dünyadaki en eski ve benzersiz kültürlerden biri olan Japon kültürünü tüm yönleriyle daha iyi öğrenmenizi olanak tanır. Ülkemizde Japonca bilen kişilere duyulan ihtiyacın ciddi oranda yüksek olduğu düşünülürse, Japonca öğrenmek kariyeriniz için oldukça faydalı olacaktır. 

Japonca Kursumuzun Detayları 

English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, sizlere sunduğumuz eğitimlerimizle etkin, hızlı ve kalıcı şekilde yabancı dil öğrenmenizi sağlıyoruz. Uzman kadromuz, pratik ve etkili öğrenme yöntemlerimiz sayesinde yabancı dil öğrenme konusunda tüm becerilerinizi geliştirip keyifli bir öğrenme deneyimini sizlerle buluşturuyoruz. Okuma, yazma, dinleme eğitimlerinin yanı sıra konuşma becerilerini geliştireceğiniz kulübümüz ile akıcı konuşabilme ve dili etkin bir şekilde kullanabilme olanağını sağlıyoruz. 

Japonca Eğitime Kimler Katılmalıdır? 

Ekonomik, kültürel ve sanatsal açıdan öne çıkan Japonya, ülkemizde turistik faaliyetler için de oldukça önemlidir. Türkiye her yıl sayısız Japon turisti misafir ederken, Japonca bilen profesyonel rehberler diğer meslektaşlarına nazaran mesleki açıdan avantajlı konumda olacaklardır. Eğer siz de Japonya’yı ve eski ile yeni birleştiren çok yönlü kültürünü seviyorsanız, Japonca öğrenme merakınız ve isteğiniz varsa, kariyerinizi geliştirmek, kişisel gelişiminize katkı sağlamak ve eğitiminizde fark yaratmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuzla keyifli bir öğrenme süreci sizleri bekliyor!

 Amaçlarımız

  •  English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, tüm öğrencilerimize etkili, kalıcı ve hızlı bir dil eğitimi vermek ilk hedeflerimizdir.
  •  Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuz tarafından verilecek eğitimle etkin öğrenme süreçleri, uygulamalar ve aktivitelerle kalıcı bir yabancı dil öğrenimini sağlamayı amaçlıyoruz.
  •  Kurs eğitimleri süresince tercih ettiğiniz dilde edineceğiniz okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmenin yanı sıra öğrendiğiniz dili günlük yaşamda, iş ve eğitim hayatınızda etkin kullanmayı da öğrenebileceksiniz.

Japonca Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Formu Doldurun veya Size En Yakın Şubemizi Arayın!

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: