Bilgi / Randevu Al

ARAPÇA KURSU

ARAPÇA KURSU 

Neden Arapça Öğrenmeliyiz? 

Arapça, dünya genelinde İngilizce, Çince Hintçe ve İspanyolca dilinden sonra gelen en çok konuşulan 5.dil olmasının yanı sıra aynı zamanda Birleşmiş Milletler'de kabul edilen 6 resmi dilden birisidir. Türkiye’nin Arap devletleriyle gelişen diplomatik, ekonomik ve kültürel ilişkileri nedeniyle ülkemizde önem kazanan Arapça, turizmden ithalata, eğitimden ihracata, ekonomiden dini kültürel aktivitelere kadar birçok alanda öne çıkan bir dildir. 

Arapça Kursumuzun Detayları 

English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, sizlere sunduğumuz eğitimlerimizle etkin, hızlı ve kalıcı şekilde yabancı dil öğrenmenizi sağlıyoruz. Uzman kadromuz, pratik ve etkili öğrenme yöntemlerimiz sayesinde yabancı dil öğrenme konusunda tüm becerilerinizi geliştirip keyifli bir öğrenme deneyimini sizlerle buluşturuyoruz. Okuma, yazma, dinleme eğitimlerinin yanı sıra konuşma becerilerini geliştireceğiniz kulübümüz ile akıcı konuşabilme ve dili etkin bir şekilde kullanabilme olanağını sağlıyoruz.

Arapça Eğitime Kimler Katılmalıdır? 

Arap devletleriyle gelişen ticari ve ekonomik, diplomatik ve kültürel ilişkiler nedeniyle günümüzde ülkemizde Arapça bilmek hiç olmadığı kadar önemlidir. Sadece Türkiye’de değil diğer birçok devlette Arapça, talep edilen dillerin başında gelmekte ve Arapça eğitimi alan insanların sayısı günden güne artış göstermektedir. Eğer sizde Arapça öğrenme merakınız ve isteği duyuyorsanız, kariyerinizi geliştirmek, kişisel gelişiminize katkı sağlamak ve eğitiminizde fark yaratmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.  Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuzla keyifli bir öğrenme süreci sizleri bekliyor! 

Amaçlarımız

  • English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, tüm öğrencilerimize etkili, kalıcı ve hızlı bir dil eğitimi vermek ilk hedeflerimizdir.
  • Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuz tarafından verilecek eğitimle etkin öğrenme süreçleri, uygulamalar ve aktivitelerle kalıcı bir yabancı dil öğrenimini sağlamayı amaçlıyoruz.
  • Kurs eğitimleri süresince tercih ettiğiniz dilde edineceğiniz okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmenin yanı sıra öğrendiğiniz dili günlük yaşamda, iş ve eğitim hayatınızda etkin kullanmayı da öğrenebileceksiniz.

Arapça Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Formu Doldurun veya Size En Yakın Şubemizi Arayın!

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: