Bilgi / Randevu Al

İNGİLİZCE KURSU

“İngilizceyi Keşfe Çıkıyoruz!” 

English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, Finlandiya dil eğitim sistemini eğitimlerimize entegre edip, hızlı ve kalıcı bir şekilde yabancı dil öğrenmenizi sağlıyoruz. Temel eğitimlerimiz sayesinde yabancı dil öğrenme konusunda tüm becerilerinizi geliştirip, hayat boyu öğrenme merakınızı arttırıyoruz. Kursumuz içerisinde sadece okuma, yazma ve dinleme temel eğitimlerimizin yanı sıra konuşma kulübümüz ile öğrendiğiniz dili etkin bir şekilde kullanabilme olanağı da sağlıyoruz.

 Neden İngilizce öğrenmeliyiz? 

Küreselleşen dünya da artık sadece kendi dilini konuşmak hiçbir birey için yeterli olmamaktadır. Gelişen teknolojiler ile artık sadece kendi ülkemize ve bölgemize bağlı kalmayıp, iyi imkanlar için dünyanın dört bir yanına seyahat edebilir, okuyabilir ve çalışabiliriz. Tüm bunları yaparken öğrenmemiz gereken dillerin başında İngilizce gelmektedir. Tüm dünyanın ortak bir dil olarak kabul ettiği İngilizce, 50’den fazla ülkede konuşulup, yarım milyonu aşkın kişinin de ana dili haline gelmiştir. Eğitim ve iş sektörü başta olmak üzere pek çok alanda kullanılan bir dil olan İngilizce, artık pek çok birey için gereklilik haline gelmiştir. 

 “Finlandiya Dil Eğitim Sistemi Türkiye'de” 

İngilizce Kursumuzun Detayları 

English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, öğrencilerimizin okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmekle birlikte aynı zamanda tüm bu eğitimlerimizi kalıcı hale getirmek en temel hedefimizdir. Türkiye’de bir ilk olarak kursumuzda uygulayacağımız Finlandiya dil eğitimi sayesinde öğrencilerimiz başladıkları kurda başarı sağlayıp, kalıcı ve hızlı bir şekilde eğitimlerini tamamlayabilecekler. Finlandiya dil eğitim sistemi ile öğrencilerimiz öğrendikleri dili işlevsel ve yaratıcı aktivitelerle kullanmakla kalmayıp, yabancı dil öğrenme meraklarını da sürekli olarak canlı tutacaklardır. Ayrıca uygulamalı eğitimlerimiz sayesinde sürekli bir dil çalışma alışkanlığı kazanacaklardır. İngilizce kursumuzun içeriklerinde özellikle öğrencilerin ilgi alanları, sosyal yaşantısı gibi alanlar ön plana çıkarılıp, öğrenilen dili günlük hayatlarına entegre etmeleri sağlanacaktır. 

%100 Öğrenme Garantisi

Kursumuzda verdiğimiz eğitimlerimiz sayesinde öğrencilerimize seçtikleri dilde %100 öğrenme garantisi veriyoruz. Bu eğitimlerimiz üzerinde titizlik ile çalışıyor, farklı öğrenme şekillerini derslerimize ekliyoruz. Uygulamalı eğitimlerimiz sayesinde yeni bir dili günlük yaşamımıza katıyor, hem öğreniyor hem de eğleniyoruz. 

Amaçlarımız 

  • English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, tüm öğrencilerimize kalıcı ve hızlı bir dil eğitimi vermek ilk hedeflerimizdendir.
  • Derslerimizde Finlandiya dil eğitim sistemini uygulayarak dili işlevsel olarak kullanıp, uygulamalar ve aktivitelerle yabancı dil öğrenimini sağlıyoruz.
  • Alacağınız kurslar ile okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi geliştirmekle kalmayıp aynı zaman da öğrendiğiniz dili günlük yaşamınızda, iş ve eğitim hayatınızda da kullanmayı öğrenebileceksiniz.


İngilizce Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Formu Doldurun veya Size En Yakın Şubemizi Arayın!

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: