Bilgi / Randevu Al

FRANSIZCA KURSU

FRANSIZCA KURSU

Neden Fransızca Öğrenmeliyiz?

5 farklı kıtada günümüzde 270 milyondan fazla kişi tarafından konuşulan Fransızca, dünyada öğrenilmesi en yaygın dillerinden biridir. Fransa başta olmak üzere, Belçika’dan Ruanda’ya, Kanada’dan İsviçre’ye ve Lüksemburg’dan Cezayir’e birçok ülkenin aralarında olduğu toplam 29 ülkenin resmi dilidir. Fransızca dünya dili olmasının yanı sıra, bir kültür dilidir. Fransızca öğrenmek siyasetten edebiyata, sinemadan bilime, mimariden müziğe, modadan gastronomiye kadar pek çok farklı alanda fikir sahibi olabilmek, yazılı eserleri okumak ve anlamak demektir. Dünyanın en geçerli dillerinden biri olan Fransızcayı öğrenerek, kariyeriniz ve eğitim hayatınıza yeni fırsatlar katabilir, iş imkanlarınızı genişletebilirsiniz.

Fransızca Kursumuzun Detayları

English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, sizlere sunduğumuz eğitimlerimizle etkin, hızlı ve kalıcı şekilde yabancı dil öğrenmenizi sağlıyoruz. Uzman kadromuz, pratik ve etkili öğrenme yöntemlerimiz sayesinde yabancı dil öğrenme konusunda tüm becerilerinizi geliştirip keyifli bir öğrenme deneyimini sizlerle buluşturuyoruz. Okuma, yazma, dinleme eğitimlerinin yanı sıra konuşma becerilerini geliştireceğiniz kulübümüz ile akıcı konuşabilme ve dili etkin bir şekilde kullanabilme olanağını sağlıyoruz.

Fransızca Eğitime Kimler Katılmalıdır?

Fransızca, dünyada İngilizceden sonra en çok tercih edilen dildir. Uluslararası şirketler veya kurumlarla çalışma, bu alanda kariyer yapma hedefiniz varsa Fransızca tam size göre bir dil. Kültürel bir dil olmasının yanı sıra Fransızca, yaygın bir diplomasi dilidir. Fransızca Avrupa Birliği ve Birleşmiş Milletler başta olmak üzere UNESCO, NATO, UNICEF gibi birçok uluslararası kuruluşun resmi dillerinden biridir. Bu nedenle uluslararası alanda çalışmalar yapmak isteyen kişilerin ve uluslararası ilişkiler öğrencilerin İngilizcenin yanında Fransızca öğrenmesi kariyerinin gelişimine büyük fayda sağlayacaktır. Eğer siz de Fransa’yı ve çok yönlü kültürünü seviyorsanız, Fransızca öğrenme merakınız ve isteğiniz varsa, uluslararası alanda kariyerinizi geliştirmek, kişisel gelişiminize katkı sağlamak ve eğitiminizde fark yaratmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuzla keyifli bir öğrenme süreci sizleri bekliyor! 

Amaçlarımız

  • English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, tüm öğrencilerimize etkili, kalıcı ve hızlı bir dil eğitimi vermek ilk hedeflerimizdir.
  • Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuz tarafından verilecek eğitimle etkin öğrenme süreçleri, uygulamalar ve aktivitelerle kalıcı bir yabancı dil öğrenimini sağlamayı amaçlıyoruz.
  • Kurs eğitimleri süresince tercih ettiğiniz dilde edineceğiniz okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmenin yanı sıra öğrendiğiniz dili günlük yaşamda, iş ve eğitim hayatınızda etkin kullanmayı da öğrenebileceksiniz.

Fransızca Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Formu Doldurun veya Size En Yakın Şubemizi Arayın!

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: