Bilgi / Randevu Al

HAKKIMIZDA

English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, Türkiye’de yabancı dil öğrenmeye yepyeni bir soluk getirmeye kararlıyız! İngilizceyi birlikte keşfe çıkıyoruz!

 

Türkiye'de bir ilk olarak Dünyanın en iyi eğitim sistemi olarak bilinen, Finlandiya eğitim sistemini dil kursumuz içerisinde verdiğimiz eğitimlere entegre ettik. Profesyonel kadromuz ile hazırladığımız bu eğitimlerimizde öğrencilerimizin kısa bir zaman içerisinde yabancı bir dili en doğru ve kalıcı şekilde kullanmayı öğrenmesi en  temel amacımızdır. Bu eğitimler ile dili işlevsel olarak kullanmanın yanı sıra yabancı dil öğrenmeye sürekli ilgi uyandırmak ve yabancı dil çalışma alışkanlığı kazandırmak en temel hedeflerimizdendir. Eğitimlerimiz hem ders içerisinde hem de ders sonrasında, kaliteli materyallerimiz sayesinden devam etmekte olup, öğrenmenin her aşamasında öğrencilerimizin yanında olmaktayız.  

İngilizceyi Keşfe Çıkıyoruz!

English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, İngilizce öğrenmenin en kalıcı ve kolay halini sizlere sunuyor, eğlenceli aktiviteler, konuşma kulüpleri ve kaliteli eğitimlerimiz ile birleştiriyoruz.

Dil Öğrenmenin en yeni yolunu keşfedin!

Üzerinde çalışılmış eğitim metodlarımız, eğitim kadromuz ve kaliteli materyallerimiz ile dil öğrenmek artık çok kolay!

Alanında Uzman Eğitmenler

Yüzlerce Mezun

Uzman kadromuzla
eğlenirken öğrenin

İngilizceyi Keşfe Çıkıyoruz!