Bilgi / Randevu Al

ETKİNLİKLERİMİZ

Yabancı dili öğrenmenin en önemli koşullarından bir tanesini, öğrenilen bilgileri kullanabilmektir. Günlük yaşama aktarılmış bu bilgiler ile öğrenilen dil pekişmekte ve kalıcı hale gelmektedir. 

 

Kursumuzdaki çeşitli aktiviteler sayesinde öğrencilerimiz öğrendikleri bilgileri kullanma ve çok daha fazla pratik yapma imkanı bulmaktadır. Böylelikle öğrencilerimiz eğlenirken öğreneceklerdir. Belirli saatlerde yapılacak aktivitelerimiz ile öğrencimiz bu etkinliklere rahatça katılabilme fırsatı yakalayacaktır. 

 

ETKİNLİKLERİMİZ

 

KONUŞMA KULÜBÜ

 

Bir dili etkili bir şekilde kullanmanın en önemli yöntemlerinden biri konuşmadır. Bu bağlamda konuşma kulübü etkinliklerimiz eğitimimizin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. 

 

Yabancı eğitmenlerimiz ile gerçekleştireceğimiz konuşma kulübümüz ile öğrencilerimiz öğrendikleri tüm teorik bilgileri pratiğe dökme şansı yakalayacaklardır. Günlük hayata entegre ettiğimiz konuşma kulübümüz de öğrencilerimiz hem öğrenecek hem de eğlenecekler. Öğrencilerimiz sağladığımız samimi ve sıcak ortam sayesinden hata yapmaktan korkmadan ve stresten uzak bir ortamda İngilizce iletişim becerilerini geliştirebileceklerdir.

 

SİNEMA GÜNLERİ

 

Kursumuz içerisinde gerçekleştireceğimiz sinema etkinliklerimiz sayesinden öğrencilerimiz öğrendikleri dili hem görsel hem de işitsel olarak takip edebileceklerdir. Böylece aldıkları eğitimi canlı tutacaklardır. Sinema günlerimiz de seçeceğimiz filmler ile öğrencilerimiz farklı kültürlerle tanışıp, dile olan ilgilerinin artması hedeflerimiz arasındadır. 

 

SANAL GERÇEKLİK TURLARI

 

VR gözlüklerimiz ile gerçekleştireceğimiz etkinliklerimizle öğrencilerimizi keşfe çıkarıyoruz. VR turuyla öğrencilerimiz derslerde dünyanın bir ucundan diğerine gidiyor hem eğleniyor hem öğreniyor.