Bilgi / Randevu Al

ALMANCA KURSU

ALMANCA KURSU

Neden Almanca Öğrenmeliyiz?

120 milyona yakın kişinin anadili olan Almanca, Avrupa Birliği’nde en çok konuşulan dildir. Bilim ve sanat başta olmak üzere, ticari ve ekonomik alanda öne çıkan sayısız Alman markasıyla Almanca, dünyada en çok öğrenilen dillerinden biridir. Dünya üzerinde milyonlarca insanın konuştuğu Almancayı öğrenerek, uluslararası hizmet veren çeşitli kurum ve sektörlerde kazanacağınız mesleki deneyimlerle kariyerinizi geliştirebilir, birbirinden yetkin okullarda eğitim alabilir, uluslararası alanda akademik çalışmalar yapabilir ve çeşitli kültürlere yakından tanıklık edebilirsiniz.

Almanca Kursumuzun Detayları

English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, sizlere sunduğumuz eğitimlerimizle etkin, hızlı ve kalıcı şekilde yabancı dil öğrenmenizi sağlıyoruz. Uzman kadromuz, pratik ve etkili öğrenme yöntemlerimiz sayesinde yabancı dil öğrenme konusunda tüm becerilerinizi geliştirip keyifli bir öğrenme deneyimini sizlerle buluşturuyoruz. Okuma, yazma, dinleme eğitimlerinin yanı sıra konuşma becerilerini geliştireceğiniz kulübümüz ile akıcı konuşabilme ve dili etkin bir şekilde kullanabilme olanağını sağlıyoruz.

Almanca Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

Almanca dünyada en çok öğrenilen dillerinden biridir. Almanca eğitimi almak dünyanın önde gelen Alman firmalarında küresel bir kariyer hedefleyenler için önemli fırsatlara yakalamanızı sağlar. Almanca, akademik alan başta olmak üzere eğitim ve bilim alanındaki çalışmalarda İngilizceden sonra dünyada en yaygın kullanılan ikinci bilim dilidir. Fizikten kimyaya, mühendislikten tıp bilimine, edebiyattan felsefeye, psikolojiden din bilimine, sanat tarihinden klasik müziğe kadar birçok alanda dünyayı etkileyen eserlerin dili olan Almanca, kültürel bir dildir. Eğer siz de Alman kültürünü seviyorsanız, Almanca öğrenme merakınız ve isteğiniz varsa, uluslararası alanda kariyerinizi geliştirmek, kişisel gelişiminize katkı sağlamak ve eğitiminizde fark yaratmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuzla keyifli bir öğrenme süreci sizleri bekliyor! 

Amaçlarımız

  • English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, tüm öğrencilerimize etkili, kalıcı ve hızlı bir dil eğitimi vermek ilk hedeflerimizdir.
  • Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuz tarafından verilecek eğitimle etkin öğrenme süreçleri, uygulamalar ve aktivitelerle kalıcı bir yabancı dil öğrenimini sağlamayı amaçlıyoruz.
  • Kurs eğitimleri süresince tercih ettiğiniz dilde edineceğiniz okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmenin yanı sıra öğrendiğiniz dili günlük yaşamda, iş ve eğitim hayatınızda etkin kullanmayı da öğrenebileceksiniz.

Almanca Aile Birleşimi

Aile Birleşimi ve Almanca sınavları konusunda uzun yıllar tecrübeye sahip, uzman ve deneyimli altyapımızla A1 Almanca sınavlarına yönelik eğitim vermekteyiz. Almanca aile birleşimi sınavlarına alanında uzman eğitmenlerimizle kısa sürede, direkt sınava yönelik programımızla öğrencilerimizi hazırlıyoruz. 

Almanca Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Formu Doldurun veya Size En Yakın Şubemizi Arayın!

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: