Bilgi / Randevu Al

RUSÇA KURSU

RUSÇA KURSU

Neden Rusça Öğrenmeliyiz?


Rusça, dünya genelinde en çok konuşulan 6. dildir. Rusya ile Türkiye arasında ticari, ekonomik, turistik faaliyetler başta olmak üzere birçok konuda kurulan sıkı ilişkiler, günümüzde Rusça bilmenin önemini artırmaktadır. Birleşmiş Milletlerin resmi dillerinden biri olan Rusça, kültürden ekonomiye, bilimden sanata birçok alanda öne çıkan ve ihtiyaç duyulan bir dildir. Rusça öğrenerek, Rus edebiyatının klasikleşmiş başyapıtlarını ana diliyle okuyabilir, kültürünü yakından inceleyebilir, kariyeriniz ve eğitim hayatınıza yeni fırsatlar katabilir, iş imkanlarınızı genişletebilirsiniz.

Rusça Kursumuzun Detayları

English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, sizlere sunduğumuz eğitimlerimizle etkin, hızlı ve kalıcı şekilde yabancı dil öğrenmenizi sağlıyoruz. Uzman kadromuz, pratik ve etkili öğrenme yöntemlerimiz sayesinde yabancı dil öğrenme konusunda tüm becerilerinizi geliştirip keyifli bir öğrenme deneyimini sizlerle buluşturuyoruz. Okuma, yazma, dinleme eğitimlerinin yanı sıra konuşma becerilerini geliştireceğiniz kulübümüz ile akıcı konuşabilme ve dili etkin bir şekilde kullanabilme olanağını sağlıyoruz.

Rusça Eğitime Kimler Katılmalıdır?

Türkiye’nin komşu ülke Rusya ile yakından yürüttüğü ticari ve ekonomik ilişkiler, birçok iş sektöründe Rusça bilmenin önemini ortaya çıkarmıştır. Dünya edebiyatındaki sarsılmaz yeri ile sanatta, ve akademik alan başta olmak üzere sayısız bilimsel ve teknolojik çalışmada kullanılmasıyla Rusça dünyada ve ülkemizde tercih edilen dillerden biridir. Eğer siz de Rusça öğrenerek kişisel gelişiminize katkı sağlamak istiyorsanız, Rusça öğrenme merakınız ve isteğiniz varsa, uluslararası alanda kariyerinizi geliştirmek, eğitiminizde fark yaratmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuzla keyifli bir öğrenme süreci sizleri bekliyor! 

Amaçlarımız

  • English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, tüm öğrencilerimize etkili, kalıcı ve hızlı bir dil eğitimi vermek ilk hedeflerimizdir.
  • Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuz tarafından verilecek eğitimle etkin öğrenme süreçleri, uygulamalar ve aktivitelerle kalıcı bir yabancı dil öğrenimini sağlamayı amaçlıyoruz.
  • Kurs eğitimleri süresince tercih ettiğiniz dilde edineceğiniz okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmenin yanı sıra öğrendiğiniz dili günlük yaşamda, iş ve eğitim hayatınızda etkin kullanmayı da öğrenebileceksiniz.

Rusça Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Formu Doldurun veya Size En Yakın Şubemizi Arayın!

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: