Bilgi / Randevu Al

İTALYANCA KURSU

İTALYANCA KURSU

Neden İtalyanca Öğrenmeliyiz? 

Çeşitli kültürel eserlere ev sahipliği yapan İtalya, dünyanın kültür başkentlerinden biridir. Dolayısıyla İtalyanca bir kültür dilidir. Aynı zamanda başta opera olmak üzere müzikte, sinemada, edebiyatta ve tiyatro alanında sanatın yön veren birçok ünlü eser İtalyanca yazılmıştır. Bugüne kadar dünyaca ünlü çok sayıda yazar, şair, ressam, heykeltraş, müzisyen, oyuncu, şef ve modacı İtalya’dan çıkmıştır. Dilin kültürle olan ayrılmaz bağları nedeniyle İtalyanca dünya tarihi boyunca önemini korumaya devam etmiş, İtalya pek çok turistik esere ev sahipliği yapmaktadır. Sanatın ve kültürün merkezi İtalya, ayrıca dünyaca ünlü markalarıyla moda ve tasarımın başkentidir. İtalyanca eğitimi almak, eşsiz İtalyan kültürüne tanıklık etmek ve anlamak, yurtdışında eğitim almak, sayısız iş imkanlarında avantajlı konumda olabilmek için oldukça önemlidir.

İtalyanca Kursumuzun Detayları 

English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, sizlere sunduğumuz eğitimlerimizle etkin, hızlı ve kalıcı şekilde yabancı dil öğrenmenizi sağlıyoruz. Uzman kadromuz, pratik ve etkili öğrenme yöntemlerimiz sayesinde yabancı dil öğrenme konusunda tüm becerilerinizi geliştirip keyifli bir öğrenme deneyimini sizlerle buluşturuyoruz. Okuma, yazma, dinleme eğitimlerinin yanı sıra konuşma becerilerini geliştireceğiniz kulübümüz ile akıcı konuşabilme ve dili etkin bir şekilde kullanabilme olanağını sağlıyoruz.

İtalyanca Eğitime Kimler Katılmalıdır? 

Dünyanın her yerinden çok sayıda öğrenciye eğitim veren köklü İtalyan üniversiteleri ve sanat okulları nedeniyle İtalyanca, bir kültür dili olmasının yanı sıra bir eğitim dilidir. Operadan mimariye, edebiyattan resme, el sanatlarından tiyatroya sayısız alanda tüm dünyayı etkileyen sanatın dilidir İtalyanca. Aynı zamanda moda sektörüne yön veren uluslararası markalarıyla iş dünyasının dilidir. Eğer siz de İtalya’yı ve kültürünü seviyorsanız, İtalyanca öğrenme merakınız ve isteğiniz varsa, kariyerinizi geliştirmek, kişisel gelişiminize katkı sağlamak ve eğitiminizde fark yaratmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuzla keyifli bir öğrenme süreci sizleri bekliyor!

 Amaçlarımız 

  • English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, tüm öğrencilerimize etkili, kalıcı ve hızlı bir dil eğitimi vermek ilk hedeflerimizdir. 
  • Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuz tarafından verilecek eğitimle etkin öğrenme süreçleri, uygulamalar ve aktivitelerle kalıcı bir yabancı dil öğrenimini sağlamayı amaçlıyoruz. 
  • Kurs eğitimleri süresince tercih ettiğiniz dilde edineceğiniz okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmenin yanı sıra öğrendiğiniz dili günlük yaşamda, iş ve eğitim hayatınızda etkin kullanmayı da öğrenebileceksiniz.

İtalyanca Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Formu Doldurun veya Size En Yakın Şubemizi Arayın!

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: