Bilgi / Randevu Al

KORECE KURSU

KORECE KURSU

 Neden Korece Öğrenmeliyiz?

Birbirini kardeş ülke olarak tanımlayan Türkiye ve Kore, geçmişten günümüze daima samimi ilişkiler içerisinde olmuştur. İki ülke arasındaki diplomatik, kültürel, ekonomik ilişkilerin yanı sıra günümüzde hayli popüler olan kore dizi ve filmleri, kore müziği (K-Pop) gibi sanatsal alanlar nedeniyle sosyal etkileşimde oldukça yüksektir. Kore kültürü büyük ve eski bir kültürdür, dil ise bu kültürün ayrılmaz bir parçasıdır. Sanattan modaya, mimariden gastronomiye kadar birçok alanda geleneksel kültürel etkisini sürdüren Kore, teknoloji sektöründeki lider markalarıyla iş dünyasında da öne çıkan bir ülkedir. 

Korece Kursumuzun Detayları 

English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, sizlere sunduğumuz eğitimlerimizle etkin, hızlı ve kalıcı şekilde yabancı dil öğrenmenizi sağlıyoruz. Uzman kadromuz, pratik ve etkili öğrenme yöntemlerimiz sayesinde yabancı dil öğrenme konusunda tüm becerilerinizi geliştirip keyifli bir öğrenme deneyimini sizlerle buluşturuyoruz. Okuma, yazma, dinleme eğitimlerinin yanı sıra konuşma becerilerini geliştireceğiniz kulübümüz ile akıcı konuşabilme ve dili etkin bir şekilde kullanabilme olanağını sağlıyoruz.

Korece Eğitime Kimler Katılmalıdır?

Hangıl alfabesini kullanan Korece, Türkçe ile aynı dil grubu olan Altay dil ailesine bağlıdır. Öğrenimi diğer Asya dillerine göre daha kolay olan Korece, uluslararası markalarıyla ekonomiden teknolojiye, dünyada ve ülkemizde büyük başarılar elde eden dizileri ve müzikleriyle sanattan kültüre birçok alanda öne çıkmaktadır. Eğer siz de Kore’yi ve kültürünü seviyorsanız, Korece öğrenme merakınız ve isteğiniz varsa, kariyerinizi geliştirmek, kişisel gelişiminize katkı sağlamak ve eğitiminizde fark yaratmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuzla keyifli bir öğrenme süreci sizleri bekliyor!

Amaçlarımız 

  • English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, tüm öğrencilerimize etkili, kalıcı ve hızlı bir dil eğitimi vermek ilk hedeflerimizdir.
  • Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuz tarafından verilecek eğitimle etkin öğrenme süreçleri, uygulamalar ve aktivitelerle kalıcı bir yabancı dil öğrenimini sağlamayı amaçlıyoruz. 
  • Kurs eğitimleri süresince tercih ettiğiniz dilde edineceğiniz okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmenin yanı sıra öğrendiğiniz dili günlük yaşamda, iş ve eğitim hayatınızda etkin kullanmayı da öğrenebileceksiniz.

Korece Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Formu Doldurun veya Size En Yakın Şubemizi Arayın!

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: