Bilgi / Randevu Al

Çocuklar İçin Online İngilizce Eğitimi

Çocuklar İçin Online İngilizce Eğitimi

Çocuklar için online İngilizce eğitimi koşullar, seviye ve yaş nedeni ile değişkenlik göstermektedir. Bu süreci doğru bir biçimde yönetmeyi başarabilmek, çocuğunuzun geleceğini inşa etme konusunda önemli bir yatırım olacaktır. Sürekli olarak hızla değişmekte olan eğitim kalitesi ve koşulları sebebiyle ebeveynler çocuklarının aldığı İngilizce dil eğitiminin yeterliliği konusunda endişesi yaşamaktadır. Özellikle pandemi döneminde önemi açıkça ortaya çıkan online eğitim, uzun soluklu bir zaman diliminde hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olarak yerini almıştır. Çocukları için en iyisini isteyen anne ve babalar bu dönemin çocukların eğitimi üzerinde yaratacağı eksikliği online eğitimler ile kapatmaya çalışmıştır. 

Çocuklar için İngilizce'yi öğrenme hızlarına, ilham alma biçimlerine ve nelere tolerans gösterip, gösterememelerine dikkat edilerek hazırlanmış eğitim sistemi ile çocuklarınıza online İngilizce eğitimini en doğru şekilde öğretmek en önemli amacımız haline gelmiştir. Artık çocuklar için İngilizce eğitimlerinin erken yaşta başlaması oldukça önemli olmuştur. Online İngilizce eğitimleri ile de çocuklar ev konforunda, rahat bir şekilde yabancı dil öğrenimlerine devam edebilmektedir. Erken yaşlarda açık zihinli ve verileni hemen hafızaya kaydetmeleri sayesinde çocuklar için dil öğrenmek çok daha basit ve kalıcı hale geliyor. Online İngilizce eğitiminde çocuklar için doğru olan seviyesine uygun, ilgi alanları ile bütünleştirilmiş, ederek çocuğa öğrenirken eğlenmek olgusunu benimseterek İngilizceyi sevdirmektir.

English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, çocukların en doğru öğrenme biçimini ve seviyesini belirleyerek uzman eğitmen kadromuz ile online eğitimlerimizi sürdürmekteyiz. Çocukların dikkatlerinin hızlı bir şekilde dağıldığını da göz önünde bulundurarak özellikle online İngilizce eğitimlerinde interaktif öğrenme metodlarını kullanmaktayız. Böylelikle yabancı dil öğrenimini çok daha aktif, etkili ve kalıcı bir hale getirmek amacımızdır. 

Çağımız eğitiminin sisteminin getirisi olan online eğitim metodunu uygularken aynı zamanda oluşturduğumuz online sınıflarda çocuğunuz yine sınıf atmosferinde ve öğretmen kontrolünde bulunurken aynı zamanda pek çok şey öğrenir ve ders ve hayat konuları üzerinde fikir alış-verişinde bulunarak sosyal yönden de gelişimini devam ettirir. Ayrıca çocuklar birbiri ile konuşarak topluluk içinde veya önünde konuşma kabiliyeti kazanmış ve pekiştirmiş olurlar.

  • Çocuklar için Özel Olarak Tasarlanmış Müfredat
  • Uygulamalı Eğitim
  • Öğretici Oyunlar
  • Konuşma Odaklı Dersler
  • M.E.B ile Koordineli Eğitim
  • Okul Eğitimiyle Paralel
  • Kolej Sınavlarına Hazırlık

 Detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurun veya size en yakın şubemizi arayın!


DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN:

DİĞER EĞİTİMLER