Bilgi / Randevu Al

Çocuklar İçin İngilizce Kursu

ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE KURSU

 

Çocuklar için İngilizce Öğrenmenin En Keyifli Hali

 

English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak, eğitimli kadromuz ile oldukça uzun bir süreçten geçirip hazırladığımız “Çocuklar için İngilizce Kursu” programımızı sizlere sunuyoruz. Tüm öğrencilerimiz için kendi yaş grubuna uygun olarak hazırlanmış, dili oldukça hızlı ve kolay bir şekilde öğreten ve çocukların yabancı dil öğrenme şekilleri göz önüne alarak oluşturulmuş programımız MEB ile koordineli bir şekilde ilerlemektedir. Kursa katılan öğrencilerimiz yeni bir dil öğrenmekle kalmayıp, ilgili okul derslerinde de başarılı olması programımızın hedefidir.

 

“Finlandiya Dil Eğitim sistemi Türkiye'de”

 

English Explorer Yabancı Dil Kursu olarak bizler, çocuklarımızın dil öğrenme süreçlerini sıkıcı bir halden çıkarıp uygulamalı derslerimiz ile çok daha eğlenceli ve öğretici bir şekilde yürütmekteyiz. Uygulamalı eğitimlerimiz sayesinde öğrencilerimiz dil öğrenme şeklinin en eğlenceli hali ile tanışacaklar. Bununla birlikte öğrenme süreci de hem kalıcı hem de hızlı olacaktır. Derslerimiz içerisinde öğrencilerimize okuma, yazma, dinleme, konuşma ve gramer eğitimlerimiz verilmektedir. Çocuklarımızın yaş grubu ve öğrenme seviyeleri de göz önünde bulundurularak resim, müzik, drama ve film gösterimi şeklinde farklı öğrenme biçimlerinde eğitimlerimiz sürdürülmektedir. 


Çocuklar için İngilizce Kursu programımızla çocuğunuz uzman eğitmenlerimizle birlikte İngilizceyi duyarak, konuşarak ve iletişim kurarak öğreniyor. Başlangıç seviyesinden itibaren her yaş ve seviyede çocuk için uygun yüz yüze ve online İngilizce ders programlarımızla çocuğunuzun hem İngilizcesi hem özgüveni gelişiyor. Çocuklar için İngilizce Kursu programımız alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından Finlandiya Dil Eğitim Sistemi ile hazırlanmaktadır.

 

  • Çocuklar için Özel Olarak Tasarlanmış Müfredat
  • Uygulamalı Eğitim
  • Öğretici Oyunlar
  • Konuşma Odaklı Dersler
  • M.E.B ile Koordineli Eğitim
  • Okul Eğitimiyle Paralel
  • Kolej Sınavlarına Hazırlık

 

Detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurun veya size en yakın şubemizi arayın!

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: